Register

A password will be e-mailed to you.

Internetový obchod GOG spustil ďalšiu veľkú výpredajovú akciu. Pre zákazníkov stránky ponúka jeho tradičný model odmien a postupne bude každý deň dopĺňať nové zľavy. V rámci tejto akcie vám naviac daruje hru zadarmo a je rozhodne o čo stáť.

Hrou zadarmo je tentokrát RPG od Bioware, Neverwinter Nights a to rovno v diamantovej edícii. Musíte sa ale poponáhľať, pretože táto štedrá ponuka bude aktívna iba prvé dva dni. Aby vás predajcovia dostatočne motivovali v nákupoch, za každý z nich získate skúsenosti. Tie môžete obratom premeniť na ďalšie hry zadarmo. Tri míľniky potom odmenia aktívnych zákazníkov. Prvou odmenou za nákupy vám bude Shadow Warrior Classic Redux a tá môže byť vaša za pomerne málo nákupov. Druhou hrou za získané skúsenosti je Shadowrun Dragonfall Director’s Cut, čo je veľmi dobré RPG. Pre tých najaktívnejších je k dispozícii aj vydarená hororová adventúra Stasis. Určitý obnos skúseností môžete získať aj za iné aktivity. GOG vás odmení napríklad aj za zdieľanie akcie na sociálnych sieťach alebo za pridávanie hier do vášho zoznamu želaní.

neverwinter-nights

Na čom však môžete tieto skúsenosti získavať? V ponuke sú klasické zľavy na jednotlivé tituly. Okrem toho nám predajca tradične ponúka veľké množstvo rôznych balíkov. Okrem ponúk od distribútorov tentokrát oslovil aj známe herné internetové osobnosti a tak si môžete pozrieť, aký balík zaujímavých titulov pre vás pripravil napríklad Jesse Cox. Každým dňom sa bude ponuka zliav a balíkov nafukovať a preto sa oplatí stránku navštevovať pravidelne. Z množstva zlacnených titulov určite niektorý osloví aj vás.

Komentuj!