Register

A password will be e-mailed to you.

Ešte v lete sme vás informovali o vzniku hry Moonfall, ktorú pripravuje slovenské vývojárske štúdio Fishcow. Vývojári po dlhšom čase aktualizovali info na svojej stránke, vypustili nové screenshoty a trailer na túto zaujímavú hru.

Moonfall je ručne maľované side-scrolling 2D akčné RPG, odohrávajúce sa v temnom priemyselnom gotickom svete, do ktorého nikdy nedorazilo osvietenstvo. V tomto svete sa odohrávajú konflikty medzi dvoma znepriatelenými stranami – Impériom a divochmi. Vývojári zatiaľ predstavili aj tri možné povolania, za ktoré budeme môcť hrať, a to Vanguard, Elemental Engineer a Shadow.

Vanguard je člen Imperiálnej armády a jeho hlavnou devízou je hrubá sila a vytrvalosť v boji na blízko. Elemental engineer sa zase zameriava na uvoľnenie mesačného potenciálu mocnými kúzlami, ktoré zosiela z mechanických častí na svojom tele. No a nakoniec, The Shadow je akýmsi vrahom a zlodejom, ktorý sa spolieha na zákerný boj a útoky na diaľku.

Hra má ponúknuť náročné boje, ktoré bude možnosť absolvovať aj v kooperačnom režime. K dispozícii bude aj arénový PvP multiplayer. Dátum vydania zatiaľ nebol bližšie stanovený, bolo iba oznámené, že Moonfall vyjde v roku 2017 na platformy PC, Mac, Linux a herné konzoly.

Bližšie informácie sú dostupné priamo na stránke hry a my vám ponúkame zopár nových screenshotov a trailer z hry.

moonfall8

moonfall7

moonfall4

moonfall2

Komentuj!