Register

A password will be e-mailed to you.

Titul Dishonored 2 patril k najočakávanejším hrám tohto roku. Prvý diel bol veľmi príjemným prekvapením, vďaka čomu si vývojári z Arkane Studios vyslúžili uznanie a pozornosť hráčov. Po vynikajúcej prvej časti bolo jasné, že pokračovanie príde, no vo vzduchu sa znášala otázka, či druhý diel môže prekonať ten prvý. Ako to dopadlo naznačujú prvé recenzie.

Nebude žiadne prekvapenie, ak hneď v úvode prezradíme, že Dishonored 2 sa autorom mimoriadne podaril. Druhý diel je väčší a prepracovanejší, čo sa ostatne dalo čakať. Hoci neprináša do svojho žánru žiadnu revolúciu, ide o klenot, ktorý by nemal chýbať v zbierke žiadneho správneho hráča. Zamrzia iba problémy s PC verziou, kde mnoho hráčov hlási zlú optimalizáciu a rôzne chybičky, ktoré zbytočne kazia zážitok z inak vynikajúceho titulu a ašpiranta na titul jednej z najlepších hier roku 2016. Autorom aspoň hrá k dobru fakt, že nestrčili hlavu do piesku a problémom hráčov načúvajú a budú sa ich snažiť odstrániť čo najskôr.

V každom prípade, rečí už bolo dosť, poďme na hodnotenia niektorých zahraničných herných magazínov:

Cheat Code Central – 100 (PS4)

Attack of the Fanboy – 100 (Xbox One)

NZGamer – 94 (PS4)

Impulsegamer – 90 (PS4)

Xbox Achievements – 90 (Xbox One)

Twinfinite – 90 (PS4)

Game Revolution – 90 (PC)

GamesRadar+ – 90 (PS4)

Multiplayer.it – 85 (PC)

GameSpot – 80 (PS4)

Ako môžete vidieť, vysoké hodnotenia dostáva Dishonored 2 na každej platforme. Nech už doma hráte na akomkoľvek stroji, určite si hru nenechajte ujsť, stojí naozaj za to (i keď na PC sa asi oplatí chvíľu počkať na opravy). Taktiež môžete očakávať našu recenziu, ktorá je momentálne v príprave.

Na záver máme iba dve otázky – kto z vás sa už do Dishonored 2 pustil a aké sú vaše dojmy z tohto titulu? Dajte nám vedieť do diskusie na našom Facebooku.

Komentuj!