Register

A password will be e-mailed to you.

Už tento týždeň bude zahájený predaj PlayStation 4 Pro, výkonnejšej varianty aktuálnej generácie konzoly PlayStation. Ako už ste pravdepodobne zaznamenali, niektoré staršie tituly (u nových to bude bežné) využijú extra výkon k vylepšeniu vizuálnej stránky, prípadne pre navýšenie počtu snímkov za sekundu či zvýšeniu rozlíšenia. Ak sa vo štvrtok chystáte priniesť do svojich domovov novú PlayStation, určite vám príde vhod zoznam hier, ktoré pri zahájení predaja budú pripravené podporovať Pro variantu PlayStationu 4.

Samozrejme nedôjde k zlepšeniu vizuálnej stránky iba pri klasických hrách, tituly určené pre virtuálnu realitu PlayStation VR taktiež obdržia aktualizácie, aby majiteľom PlayStation 4 Pro priniesli lepší zážitok, než tomu bolo doposiaľ so “štandardnou” PlayStation 4.

 Bound™
 Battlefield 1
 Call Of Duty: Black Ops 3
 Call of Duty: Infinite Warfare
 Call of Duty: Modern Warfare Remastered
 Deus Ex: Mankind Divided™
 DRIVECLUB™ VR
 EA SPORTS™ FIFA 17
 HELLDIVERS™
 HITMAN™
 Hustle Kings™
 inFAMOUS™ First Light
 inFAMOUS™ Second Son
 Knack™
 Mafia III
 Middle-earth™: Shadow of Mordor™
 NBA 2K17
 Paragon
 Ratchet & Clank™
 RIGS Mechanized Combat League
 Rise of The Tomb Raider
 Robinson: The Journey
 SMITE
 Super Stardust™ Ultra
 The Elders Scrolls Online: Tamriel Unlimited™
 The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
 The Last of Us™ Remastered
 The Last of Us™: Left Behind
 THE PLAYROOM VR
 Titanfall 2
 Tumble
 Uncharted 4™: A Thief’s End
 Until Dawn™: Rush of Blood
 VR Worlds
 World Of Tanks
 XCOM 2

Ako možno vidieť, zoznam hier obsahuje “z každého rožku trošku”. Nechýbajú hity ako Uncharted, The Last of Us, Call of Duty, no ani menšie hry či prekvapeniu typu Knack, ktorý je už pomerne starou záležitosťou, keďže išlo o launchový titul pre PlayStation 4. Uvidíme, či sa časom dostane na ďalšie staršie hry, alebo sa bude tento zoznam rozrastať už len o nové tituly. V každom prípade sa na príchod vylepšenej konzoly tešíme a ak to bude možné, prinesieme vám naše dojmy, ako sa spoločnosti SONY podaril trojposchodový súrodenec štandardnej PlayStation 4.

Komentuj!