Register

A password will be e-mailed to you.

Detective Hayseed – Hollywood sme zrecenzovali pomerne nedávno. Matty bol k hre celkom štedrý, veď klasických adventúr sa už toľko nevyskytuje. Dôvod, prečo hra dostala hodnotenie aké dostala je však vďaka jej kvalitám a nie pre nostalgiu.  Ak Vám názov hry nič nehovorí, tak ide o Poldu 6, avšak s anglickým dabingom (hra obsahuje aj pôvodnú českú stopu) a dostupnú digitálnou cestou cez Steam. Teraz si o jednu digitálnu kópiu tohto zábavného titulu zasúťažíme.

Podmienky súťaže sú jednoduché, stačí trochu zapátrať na našom webe a zodpovedať správne nasledovné súťažné otázky:

  1. Ako sa celým menom volá Pankrác v anglickej verzii titulu Polda 6?
  2. Aká spoločnosť nám hru poskytla na recenziu?
  3. Kedy sme vás informovali o vzniku filmovej adaptácie hry Firewatch?
  4. Uveďte jedno ľubovoľné pozitívum z recenzie na hru Deus Ex: Mankind Divided.
  5. Napíšte nám názov aspoň jednej hry, ktorej sme v recenzii udelili hodnotenie 99%.

Pre zaradenie do zlosovania je potrebné správne odpovedať na súťažné otázky uvedené vyššie a odpovede zaslať na e-mailovú adresu sutaz.somhrac.sk@gmail.com (do predmetu napíšte súťaž).

sutaz-pravidla

 

Hru do súťaže poskytla spoločnosť

bkhdspap

Všetkým ďakujeme za účasť, no výherca môže byť iba jeden. Na základe dnešného losovania sa výhercom súťaže stal: DanielKM. Ak sa nám s výhercom nepodarí skontaktovať, pristúpime k losovaniu náhradníka.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky