Register

A password will be e-mailed to you.

Už zajtra je ten deň, kedy vyjde očakávané a ostro sledované pokračovanie legendárnej Mafie. Skôr, než sa budeme môcť pustiť do Lincolnovej cesty za pomstou v mestečku New Bordeaux sa český distribútor Cenega rozhodol podeliť o údaje, ako sa druhému dielu darilo v predajoch.

Určite pre Vás nebude prekvapenie, ak povieme, že druhú diel v Česku doslova trhal rekordy, nakoľko bolo naprieč platformami predaných viac, ako 140 000 kusov. Tento údaj pritom nezahŕňa digitálne kópie a tzv. šedý trh, ide čisto o číslo z predajov fyzických kópií. Podľa tlačovej správy, ktorú vydala Cenega Czech tento údaj nemožno brať ako konečný, keďže toto číslo neustále rastie a Mafia II sa dobre predáva i po 6. rokoch od vydania.

Pri príležitosti zajtrajšieho vydania zároveň vyšlo nové video s názvom “Rodina se neopouští…”, v ktorom sa k hráčom prihovára herec Marek Vašut. Toho fanúšikovia séria dozaista musia poznať podľa hlasu, nakoľko v prvej časti tejto legendárnej série prepožičal svoj hlas hlavnému hrdinovi. “Tommy Angelo” sa k Vám chce opäť prihovoriť a povedať Vám zopár slov, ktoré súvisia s tretím dielom.

Komentuj!