Register

A password will be e-mailed to you.

MAFIA III je ostro sledovaným titulom a dozaista patrí medzi najočakávanejšie hry, ktoré ešte do konca vyjdu. Pred malou chvíľou sme sa dozvedeli, že “veľkú” hru bude sprevádzať aj mobilný spin-off s názvom Mafia III: Rivals.

Mafia III: Rivals príde na trh spoločne so samotným veľkým titulom MAFIA III, čiže 7. októbra. Malo by sa jednať o free-to-play RPG, v ktorom sa na mesto New Bordeaux pozriete z úplne inej perspektívy, než tomu bude vo “veľkej” hre. Nepôjde však o úplne oddelenú záležitosť, nakoľko sa aj v mobilnom prevedení Mafie III stretnete s rovnakými postavami, navštívite rovnaké lokality a budete sa potýkať s udalosťami, ktoré budú inšpirované tretím dielom Mafie. Mobilnú hru však nerobí štúdio Hangar 13, no stojí za ním spoločnosť Cat Daddy, ktorá má s vývojom mobilných hier pomerne veľké skúsenosti.

14449725_1083999345030445_4627616018170975928_n

Hlavnou úlohou v mobilnej hre bude založiť vlastnú zločineckú organizáciu, rozširovať svoj vplyv a hromadiť zásoby, ktoré Vám následne pomôžu v boji s nepriateľskými gangmi. Vycvičiť budete môcť až 40 zločineckých šéfov známych z tretej Mafie a dať príučku Vašim nepriateľom. Dôležitým prvkom bude spojenie s ďalšími hráčmi, nakoľko iba tak budete môcť vytvoriť ten najvražednejší mafiánsky tím.

V českom obchode Google Play je hra dokonca lokalizovaná ako Mafia III: Rivalové, takže sa v našich končinách pravdepodobne dočkáme aj lokalizácie, no zatiaľ to nemožno potvrdiť s určitosťou. Rozhodne by však nešlo o žiadne veľké prekvapenie. Pokiaľ Vás hra, môžete sa predbežne zaregistrovať (v odkaze nájdete registráciu ako pre Android, tak i pre iOS) získať tak zopár bonusov do hry, určite sa budú hodiť. Viac informácii sa dočítate na oficiálnej stránke hry.

04

Titul vyjde pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android a iOS. Ako už bolo avizované, hra bude zadarmo, no ako to už pri free-to-play tituloch býva, mikrotransakcie či rôzne in-game nákupy pravdepodobne nebudú chýbať. Na záver ešte pripájame galériu obrázkov pochádzajúcich z obchodu Google Play.

Zdroj: Mafiagame

Komentuj!