Register

A password will be e-mailed to you.

Battlefield 1 nedávno absolvoval verejný beta test, ktorý sa tešil mimoriadnemu záujmu. Dokazuje to aj štatistika EA, ktorá priniesla informáciu, že betu vyskúšalo viac ako trinásť miliónov hráčov. Tento údaj zaradil beta test na číslo jeden spomedzi všetkých testov spoločnosti EA a iba to dokazuje, že o hru je enormný záujem. Hra vychádza už budúci mesiac a pravdepodobne nás čaká obrovský hit.

Ako to však už s beta a alpha testami býva, hry v rozpracovanom (a mnoho krát aj vo finálnom) štádiu obsahujú množstvo bugov a glitchov. Na YouTube sa objavilo video od užívateľa s prezývkou CrowbCat, v ktorom nájdete kompiláciu zábavných chýb zaznamenaných na rôznych streamoch. CrowbCat si dal tú námahu a tie najzábavnejšie / najbizarnejšie zostrihal do jedného videa. Kto má chuť sa pobaviť, nech sa páči:

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Kubeš

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky