Register

A password will be e-mailed to you.

Budúcoročný, ambiciózne pôsobiaci Horizon Zero Dawn určený exkluzívne pre PlayStation 4 môže podľa všeobecných predpokladov patriť k titulom roku. Či sa autorom zo štúdia Guerilla Games, tvorcom série Killzone podarí premeniť vysoké očakávania na špičkový produkt, je v tejto chvíli vo hviezdach, ale ani najnovšia ukážka zatiaľ nedokázala vyvolať výrazné pochybnosti.

Ak vás zaujíma, ako bude vyzerať Horizons Zero Dawn na novej PS4 Pro konzole, nasledujúce video by vás mohlo zaujímať. Grafická stránka vylepšená o HDR efekt pôsobí vydareným dojmom a atmosféra post-apokalyptickej krajiny obývanej akýmsi dinosaurími robotmi dokáže vtiahnuť naplno. Pripomíname, že hra vyjde v Európe 1. marca 2017, pričom hráči v USA si ju budú môcť zahrať ešte o deň skôr, čiže 28. februára.

K videu pripájame ešte jedno, ktoré bolo vypustené v pri príležitosti Tokio Game Show, ktorá začína už zajtra. Vôbec po prvý krát sa vo videu ukazuje aj svet ešte pred zatiaľ neznámou skazou, ktorá celú populáciu vrátili dajme tomu do praveku. Vyzerá to tak, že autori majú v zálohe ešte niekoľko prekvapení a snáď si dostatok nechajú aj do samotnej hry. Bola by škoda uvidieť takmer všetko v ukážkach, určite by to bolo na škodu veci.

Komentuj!