Register

A password will be e-mailed to you.

Ubisoft už pomaly, ale isto plánuje výmenu hier, ktoré ponúka hráčom na PC v rámci osláv svojich tridsiatych narodenín. Štvrtý titul bude doposiaľ najnovší z ponúknutých hier, nakoľko vyšiel v závere roku 2014. Po skákaní a špionáži si tentokrát trochu zajazdíme naprieč USA.

Ako ste si určite správne domysleli, novou hrou, ktorá nahradí vynikajúcu skákačku Rayman Origins budú open-world preteky The Crew. Hra pôvodne vyšla v decembri roku 2014 a dočkala sa pomerne rozporuplného prijatia či už od hráčov, alebo od odbornej kritiky. Momentálne má The Crew na Metacritic priemer hodnotení 71% v prípade PC verzie, čo určite nie je nejako málo, no na druhú stranu, medzi špičku sa hra zaradiť nemôže. Hovorí sa však, že darovanému koňovi na zuby nepozeraj, takže prečo titul neskúsiť, ak bude zadarmo.

Koho titul po skúške zaujme, môže si dokúpiť celkom rozsiahly prídavok Wild Run, ktorý do hry priniesol dostatok nového obsahu (nové autá, motorky, drag preteky), zlepšil mnoho prvkov, ktoré hráči vyčítali pôvodnej hre, ako napríklad slabšia grafika, ovládanie a pod. (vylepšenie grafiky a ovládania však dostali aj majitelia pôvodného titulu vo forme patchu, takže na stiahnutie bude už vylepšený titul). V novembri navyše vyjde ďalšie rozšírenie s názvom Calling All Units, ktoré ako nasvedčuje samotný názov, bude zamerané na nahánačky s políciou.

header

Jedinou podmienkou pre zisk hry je mať svoje vlastné konto v službe Uplay, ktorú ako iste viete prevádzkuje práve Ubisoft. Následne stačí zamieriť na tento odkaz, prihlásiť sa prostredníctvom prihlasovacích údajov zo služby Uplay a následne kliknúť na “GET THE GAME NOW”. A to je všetko, od danej chvíle bude vo Vašej hernej knižnici figurovať titul The Crew. Treba sa však poponáhľať, titul bude dostupný zadarmo iba po obmedzený čas, konkrétne teda jeden mesiac, potom ho opäť vystrieda nejaká ďalšia hra z dielne Ubisoftu.

Ak ste si doposiaľ nepridali do svojej knižnice Rayman Origins určite tak urobte, získate vynikajúcu hru úplne zadarmo. Čas máte do stredy (14. septembra), kedy sa, ako už bolo avizované v úvode, ponuka vymení.

Komentuj!