Register

A password will be e-mailed to you.

Asasín Ezio Auditore da Firenze patrí medzi najobľúbenejších hrdinov série Assassin’s Creed. Objavil sa vo viacerých hrách a krátkych filmoch – jednoducho Ubisoft využil popularitu tejto postavy čo to šlo. A hoci sa Eziov príbeh uzavrel, opätovne sa s ním budeme môcť vydať do akcie.

Nakoľko sa tento rok žiaden veľký diel zo série Assassin’s Creed nechystá, Ubisoft sa rozhodol záujem o túto značku oživiť trochu iným spôsobom. Podľa únikov sa totiž chystá Assassin’s Creed: The Ezio Collection, ktorá ako naznačuje samotný názov prinesie späť Eziove dobrodružstvá aj pre majiteľov PS4 a Xbox One, keďže na aktuálnu konzolovú generáciu sa zatiaľ tento asasín nepozrel.

o_5eb9a502

Čo kolekcia ponúkne?

Kolekcia bude obsahovať Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed: Brotherhood, Assassin’s Creed: Revelations a krátke animované filmy Assassin’s Creed: Ascendance a Assassin’s Creed: Embers, ktorý Eziov príbeh uzatvoril. V balení by sa mali vyskytovať aj všetky DLC, ktoré pre spomínané hry vyšli. Čo sa týka technickej stránky kolekcie, hry by mali bežať v 1080p pri 30 FPS, no vylepšenia by sa mali dočkať najmä textúry. Ako to nakoniec dopadne sa dozvieme až po oficiálnom oznámení, ku ktorému zatiaľ nedošlo. Vzhľadom k tomu, že by kolekcia mala vyjsť už v novembri oznámenie nebude ďaleko.

Zdroj: Videogamer

Komentuj!