Register

A password will be e-mailed to you.

O výkonnejšej verzii PlayStation 4 s označením NEO sa toho popísalo už mnoho. Všetko sú zatiaľ iba dohady a konečného rozuzlenia by sme sa mali dočkať už budúci týždeň na akcii PlayStation Meeting. K dohadom okolo výkonu, dátumu vydania a pod. sa tentokrát pripájajú špekulácie, ktoré sa týkajú vzhľadu samotného zariadenia.

PS4 NEO

Ako si môžete povšimnúť z priloženého obrázku, dizajn pripomína pôvodnú PlayStation 2 v kombinácii s PlayStation 4. Obrázok však nie je oficiálnym materiálom, ktorý unikol priamo SONY, podoba konzoly bola vytvorená na základe náčrtu zamestnanca z Foxconnu, kde vzniká mnoho elektroniky pre firmy z celého sveta. Nutno poznamenať, že pôvodný náčrt je veľmi primitívny a nemusí znamenať takmer nič, no predstavivosť fanúšikov nepozná hranice. Stačilo využiť prvky, ktoré SONY použilo doposiaľ a voilà, približná podoba je na svete. Pre porovnanie, toto je spomínaný náčrt:

o_07889404

Je vidieť, že vizualizácia, ktorá vznikla na základe náčrtu je pomerne presná, no či je nákres pravdivý, alebo sa jedná iba o podvrh je zatiaľ otázne. Stačilo to však na to, aby sa na internete spustili búrlivé diskusie a to je pre vzbudenie záujmu dôležité. Samotná spoločnosť SONY celú situáciu samozrejme nekomentuje, no bolo by to zbytočné, dohady ukončia až samotným odhalením zariadenia. Na záver ešte pripájame vizualizáciu od užívateľa NeoGAFu menom Peter Segura, ktorý si dal na svojej práci záležať. Za nás musíme povedať, že ak by finálna podoba bola podobná tejto, bolo by to príjemné pokračovanie v zavedenom dizajne konzol od SONY (snáď sa však dočkáme aj bielej farby, nech je na výber). Aký je Váš názor?

ps4neo_sketch_2

Zdroj: WCCFtech

Komentuj!