Register

A password will be e-mailed to you.

Od vydania prvého Titanfallu uplynuli už dva roky a nie je žiadnym tajomstvom, že už o pár mesiacov nás čaká pokračovanie. Spoločnosť EA a autori titulu z Respawn Entertainment si pre hráčov nachystali tzv. tech test, ktorý pokojne môžeme nazvať aj otvoreným beta testom. Kto má rád Titanfall, mal by sa pripraviť, testovanie je doslova za rohom.

Spomínaný tech test prebehne v dvoch termínoch, pričom prvé “kolo” bude tento víkend. Brány multiplayerových zápasov titulu Titanfall 2 sa otvoria 19.08.2016 a zatvoria sa v nedeľu, t. j. 21.08.2016. Druhý test sa bude konať budúci víkend (26.08.2016 až 28.08.2016). Dočkajú sa však iba majitelia konzol, PC hráči majú tentokrát smolu, EA údajne nechce, aby sa niekto prehraboval v zdrojových kódoch a vytiahol odtiaľ nejaké zaujímavé informácie.

Budú oba tech testy zhodné?

Odpoveď je celkom jednoduchá – nie tak úplne, nakoľko druhý test bude o niečo bohatší, aspoň čo do obsahu. V prvom teste budú k dispozícii režimy Bounty Hunt (5v5) a Pilots vs. Pilots (8v8), pričom zápasiť sa bude na dvoch mapách, konkrétne pôjde o Homestead a Boomtown. Druhý víkend bude o niečo pestrejší, keďže k obsahu z prvého víkendu pribudne režim číslo tri, ktorý dostal názov Amped Hardpoint (6v6). Taktiež dôjde na rad aj nová mapa Forward Base Kodai. Hráči si budú môcť vyskúšať novinky, ktoré pokračovanie prináša, ako napríklad nových Titanov (Ion a Scorch), nové schopnosti pilotov v podobe vystreľovacieho háku, Holo Point a Pulse Blade a pod..

Viac informácii o testoch sa dozviete na oficiálnej stránke hry.

Zdroj: Gameinformer

Komentuj!