Register

A password will be e-mailed to you.

NHL 17 od EA Sports je za rohom, veď plná verzia vychádza už približne v polovici septembra. Hra má priniesť niekoľko noviniek a aby ich autori dokázali pred vydaním vyladiť, usporiadali beta test, v ktorom si titul môžete vyskúšať.

My sme na najnovší ročník rozhodli pozrieť, pričom nám s kľúčom do bety prišlo ešte zopár navyše, ktoré Vám rozdáme. Musíte sa však poponáhľať, máme skutočne iba málo kusov.

CkYiJQDW0AA6dB1-1200x675

Jediné čo musíte urobiť je odpovedať na jednoduchú otázku, a to na akom engine pobeží NHL 17?

Správnu odpoveď napíšte priamo pod tento článok (nie FB), šťastlivcov následne kontaktujeme prostredníctvom správ na Facebooku. Veľa šťastia a rýchle prsty. 😉

P.S. Ide o PS4 verziu.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky