Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

O WRC 6 nepíšeme po prvý krát, článok o novinkách sľúbených pre tento ročník nájdete na tomto odkaze. Doposiaľ sme z hry mali možnosť vidieť iba niekoľko obrázkov, no konečne s k nám dostal aj prvý trailer s názvom Face the Danger.

Autori hry z Kylotonn Games opäť pripomínajú, že ich druhá WRC hra bude veľmi vsádzať na odozvu od hráčov, takže sa máme tešiť na kopec noviniek, príklon k realizmu, vylepšenú grafiku atď.. Zatiaľ sú to však iba sľuby, ktoré treba brať s rezervou, WRC 6 budeme môcť posúdiť až o niekoľko mesiacov. Dôležité však je, že prvý trailer, ktorý sa na verejnosť dostal iba včera ukazuje vôbec prvé gameplay zábery, ktoré nevyzerajú zle, ale to je predsa len hlavnou úlohou takýchto videí. Ukážka vsádza na spomalené zábery, šmyky, prudké zatáčky a variabilitu prostredí, no taktiež je možné vypozorovať určitý posun v grafike. Spoločnosť Bigben Interactive, ktorá titul vydáva spolu s trailerom vypustila do sveta informáciu, že hry sa dočkáme v októbri, no presný deň si zatiaľ nechávajú pre seba, možno nám to prezradia spolu s trailerom číslo dva, prípadne koncom budúceho mesiaca na Gamescome. Zatiaľ si musíme vystačiť už so spomínaným trailerom. Čo naň hovoríte?

Ako už bolo avizované, WRC 6 vyjde tento rok v októbri pre platformy PC, PS4 a Xbox One.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Kubeš

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky