Register

A password will be e-mailed to you.

Minulý mesiac sme Vám priniesli informáciu o tom, že francúzsky gigant Ubisoft oslavuje svoje 30. výročie. V rámci týchto osláv rozdá každý jeden mesiac hru zadarmo, pričom prvým titulom sa stal Prince of Persia: Sands of Time. Už budúci týždeň ho vystrieda titul číslo dva a my už teraz vieme, o akú hru pôjde.

Druhým titulom, ktorý v rámci týchto osláv bude dostupný je Tom Clancy’s Splinter Cell, a to už budúci týždeň, konkrétne od 13. júla. Pôjde o úplne prvý diel špionážnych dobrodružstiev agenta Sama Fishera, ktorý vyšiel v koncom roku 2002 pre PC, PS2, Xbox, Nokiu N-Gage, Nintendo GameCube, GameBoy Advance či mobilné telefóny. Hra sa stretla s výborným prijatím, verzie pre veľké konzoly sa podľa serveru Metacritic pohybovali v priemere od 89 % (GameCube) až po circa 93 % (Xbox). Ak ste náhodou o tejto sérii nepočuli, určite to musíte napraviť, ide o veľmi vydarené tituly, avšak musíte mať radi stealth, na Rambo štýl sa tu naozaj nehrá.
header

Jedinou podmienkou pre zisk hry je mať svoje vlastné konto v službe Uplay, ktorú ako iste viete prevádzkuje práve Ubisoft. Následne stačí zamieriť na tento odkaz, prihlásiť sa prostredníctvom prihlasovacích údajov zo služby Uplay a následne kliknúť na “GET THE GAME NOW”. A to je všetko, od danej chvíle bude vo Vašej hernej knižnici figurovať titul Tom Clancy’s Splinter Cell. Treba sa však poponáhľať, titul bude dostupný zadarmo iba po obmedzený čas, konkrétne teda jeden mesiac.

Ak ste si doposiaľ nepridali do svojej knižnice Prince of Persia: Sands of Time, určite tak urobte, získate vynikajúcu hru úplne zadarmo. Čas máte do budúcej stredy, kedy sa, ako už bolo avizované v úvode, ponuka vymení.

Komentuj!