Register

A password will be e-mailed to you.

Akcia Escape from Tarkov zatiaľ vyzerá veľmi nádejne. Ruský projekt dokázal u hráčov vzbudiť veľký záujem, najmä vďaka cieleniu na reálnejšie spracovanie, než ponúkajú iné online fps. Dnes tu máme nové video priamo z hrania, takže sa naňho poďme pozrieť.

O novú, pätnásť minút trvajúcu ukážku sa postaral známy server Gamespot, keďže si členovia redakcie mohli zahrať aktuálnu verziu hry. Samozrejme nechýba nič z toho, čo na videách z Escape from Tarkov ľudí zaujíma. Streľba? Máme. Prieskum prostredia? Máme. Výborný pocit z akcie? Máme. Modovanie zbraní? Taktiež máme. Jednoducho a skrátene, nechýba nič dôležité, takže hor sa na video.

Ak Vás hra zaujíma, zamierte k našim predošlým článkom, ktoré nájdete na tomto odkaze. Dozviete sa ďalšie informácie, no nechýbajú ani obrázky či videá.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky