Register

A password will be e-mailed to you.

Battlefield 1 vzbudil u hráčov obrovský záujem, za čo titul vďačí najmä zasadeniu do obdobia prvej svetovej vojny, i keď sa hra presne nebude držať historických reálií. Oproti Call of Duty: Advanced Warfare, ktoré sa vyberie do budúcnosti pôsobí návrat do obdobia jedného z najväčších vojnových konfliktov pomerne sviežo a neopozerane, takže sa nemožno čudovať, prečo ľudia frflú na CoD a Battlefield naopak chvália. Dnes však nebudeme porovnávať tieto dva tituly, miesto toho si radšej pozrieme niekoľko nových gameplay videí.

V súčasnosti prebiehajú uzatvorený alpha test, ku ktorému a dostalo iba skutočne obmedzené množstvo vopred vybraných hráčov. Vďaka nim tu máme čoraz viac videí, ktoré zaznamenali z hrania nového Battlefieldu. Je asi zbytočné popisovať, čo v nasledovných videách môžete vidieť, takže poďme rovno na to.

Druhé video zachytáva Conquest mód, no nechýbajú ani v ňom vozidlá či lietadlá, taktiež uvidíte aj boj v interiéroch, určite je na čo pozerať.

Na záver ešte 40 minútový gameplay, ktorý je zaznamenaný v rozlíšení 1440p, takže si môžete naplno vychutnať grafický kabátik nového Battlefieldu (avšak pozor, hra je stále vo vývoji).

Zdroj: Dark Side of Gaming

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Kubeš

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky