Register

A password will be e-mailed to you.

Ako už dobre viete, nové Call of Duty, ktoré si tentokrát vezme na starosť štúdio Infinity Ward vyjde ešte tento rok. To však nie je všetko, pretože ešte predtým si budete môcť zahrať očakávaný remaster štvrtého dielu nazvaný Call of Duty : Modern Warfare Remastered.

Remaster Call of Duty: Modern Warfare v skutočnosti až na vylepšenú grafiku neponúkne veľa nového. Ostane verný pôvodnej kampani, zbraniam, systému pohybu a k tomu všetkému sa pridá 10 máp pre multiplayer, pričom pôvodná hra ich mala až 16. Remaster vyvíja skúsené štúdio Raven Software, ktoré už spolupracovalo na viacerých hrách zo série Call of Duty a samo vydalo viacero kvalitných FPS (Heretic, Hexen, Quake 4, Wolfenstein, Singularity). Ten bude podľa všetkého spadať do exkluzitivity Sony, čiže majitelia PS4 si ho budú môcť zahrať skôr ako vlastníci PC a XBOX One. Trailer každopádne neukázal veľa nového, iba zopár remastrovaných záberov.

Call of Duty: Infinite Warfare sa po uvedení prvého traileru dočkalo silne negatívnych reakcií, ale samotná hra bude s najväčšou pravdepodobnosťou klasickým štandardom série, akurát zasadeným do vesmíru. Nový gameplay trailer dýcha aj vďaka tomu zaujímavou atmosférou a vďaka prítomnosti nových prvkov ako je napríklad hák na priťahovanie pôsobí nové Call of Duty osviežujúcejšie ako predošlý prírastok od tohto štúdia nazvaný Ghosts. Ten sa nakoniec nedočkal ani pokračovania, hoci jeho záver k nemu priamo zvádzal. Tešíte sa na nový diel, alebo nie?

Komentuj!