Register

A password will be e-mailed to you.

Francúzsky gigant Ubisoft je známy azda každému. Hry ako Assassin’s Creed, Splinter Cell, WATCH_DOGS, či Prince of Persia (atď.) tvoria neoddeliteľnú súčasť hernej scény. A keďže Ubisoft oslavuje narodeniny, rozhodlo sa fanúšikom urobiť radosť.

Väčšinou sa v rámci osláv nejakej spoločnosti rozdá jeden titul zadarmo a tým je vybavené. Ubisoft si povedal, že jedna hra bude málo, a preto poskytne hráčom každý jeden mesiac až do konca tohto roku jednu hru zadarmo. A áno, navždy.

Prvým titulom, ktorý už je v rámci týchto osláv dostupný je Prince of Persia: The Sand of Time, ktorý bol prvým dielom z tzv. “The Sands of Time” série. Neskôr prvý diel doplnili pokračovania ako Warrior Within, The Two Thrones a The Forgotten Sands.

header

Jedinou podmienkou pre zisk hry je mať svoje vlastné konto v službe Uplay, ktorú ako iste viete prevádzkuje práve Ubisoft. Následne stačí zamieriť na tento odkaz, prihlásiť sa prostredníctvom prihlasovacích údajov zo služby Uplay a následne kliknúť na “GET THE GAME NOW”. A to je všetko, od danej chvíle bude vo Vašej hernej knižnici figurovať Prince of Persia: The Sands of Time. Treba sa však poponáhľať, titul bude dostupný zadarmo iba po obmedzený čas.

P.S. Nezabudnite, že o mesiac príde ďalšia hra. Dovtedy si určite výborné dobrodružstvo s perzským princom zahrajte, za tie roku hra nestratila nič zo svojej atmosféry.

Komentuj!