Register

A password will be e-mailed to you.

Microsoft svoju prezentáciu začne dnes v klasickom čase, t. j. o 18:30. Ak nechcete prísť o najzaujímavejšie herné novinky, nezabudnite sledovať živý prenos.

Chýbať nebudú zaujímavé tituly ako Gears of War 4, Forza Horizon 3 (no hovorí sa aj o úplne novej podsérii), Sea of Thieves, Halo Wars 2 (s tým, že už zajtra by mal odštartovať beta test), Dead Rising 4 či State of Decay 2. Ukázať by sa mal aj titul ReCore predstavený minulý rok (podľa všetkého dostaneme dátum vydania), Crackdown 3 (spustená už bola teaser stránka) a exkluzivita Scalebound, ktorá vyjde budúci rok. Okrem toho príde na rad aj niekoľko prekvapení, XBOX One “Slim” s novým gamepadom a kapacitou 2 TB, Hololens, ohlásenie virtuálnej reality (podpora Oculus Rift) a ak pán Spencer dá, tak možno padne reč aj o výkonnejšom XBOX One s pracovným názvom Scorpio. Šepká sa i o XBOXe slúžiacom čisto na streamovanie, čiže bez mechaniky,  s nízkou cenou atď.. Samozrejme sa bude hovoriť aj o ďalšom prepájaní XBOX One a Windows 10 a možno nebude chýbať ani Minecraft, no múdrejší budeme až zajtra večer.

Priamy prenos môžete sledovať na tomto odkaze: http://www.xbox.com/sk-SK/e3

Ak máte záujem o český komentár, postarajú sa oň kolegovia z hernej brandže, konkrétne sme vybrali hrej.cz.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Kubeš

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky