Register

A password will be e-mailed to you.

Mnoho z Vás iste dobre vie, že intímne scény nie sú pre značku The Witcher tabu. Je pravdou, že v posledných dňoch sa o tejto sérii hovorí často, keďže vydanie rozšírenie Blood and Wine / O víne a krvi je za rohom, avšak teraz tu máme niečo z trochu iného súdka.

Cosplayerom Christine a Andrewovi sa pravdepodobne zunovalo stvárňovať známe postavy, respektíve iba ich kostýmy, a tak si uzmysleli napodobniť niečo, povedzme pikantnejšie. Áno, ide o jednu z erotických scén, kedy sa Geralt a Yennefer oddávajú jeden druhému. Myslíme si, že ďalšie slová sú v tomto prípade zbytočné, pozrite si radšej rovno galériu. I keď na fotografiách nie je vidieť nič extra pohoršujúce, mladším čitateľom nie je tento obsah určený, takže odvráťte zrak, alebo rovno tento článok zatvorte.

Čo poviete, podaril sa tento cosplay, alebo ide o zbytočný pokus? Dajte nám vedieť Váš názor do diskusie.

Zdroj: deviantart.com

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Kubeš

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky