Register

A password will be e-mailed to you.

Príbeh titulu The Witcher III: Wild Hunt sa už onedlho uzavrie vďaka rozšíreniu s názvom Blood and Wine. Do vydania zostáva už iba 11 dní, pričom fanúšikovia sa už Geraltovho dobrodružstva nevedia dočkať. Autori zo štúdia CD Projekt RED o tejto skutočnosti dobre vedia, a tak nám servírujú nový trailer, ktorý sa zameriava na predstavenie nového prostredia.

Ako už iste viete, posledné rozšírenie pre tretí diel Witchera sa bude odohrávať v kraji zvanom Toussaint. V jednom z našich predošlých článkov sme Vám priniesli pomerne rozsiahlu galériu, ktorá sa zameriavala na ukázanie krásy tohto kraja, takže ak ste náhodou spomínané obrázky prehliadli, určite Vám návrat k danému článku odporúčame.

Dnes tu máme nový trailer, ktorý je taktiež zameraný na nové prostredie, takže po obrázkoch si Toussaint môžete pozrieť aj vo videu. Ukážka vyšla dnes, takže ide o horúcu novinku, ktorú by si žiaden fanúšik tejto série nemal nechať ujsť.

Spomínané rozšírenie Blood and Wine, u nás nazvané ako O víne a krvi dorazí do predaja už 31. mája 2016, a to pre platformy PC, PS4 a XBOX One.

Komentuj!