Register

A password will be e-mailed to you.

Už o niekoľko dní príde do predaja Uncharted 4: A Thief’s End, ktorý v zahraničí zbiera úctyhodné hodnotenia, o čom sme Vás včera informovali prostredníctvom nášho článku. Aktuálne si hra drží priemer 94 % na základe 69 hodnotení, no výborné známky sa viac-menej očakávali, keďže ide o hru od Naughty Dog.

Počas včerajšieho dňa však prišla ešte jedna zaujímavá správa spojená s touto značkou, a to vydanie titulu Uncharted: Fortune Hunter pre mobilné zariadenia. Nejedná sa o klasické poňatie, ako je tomu na herných konzolách, či  v handheldovom Uncharted: Golden Abyss. Tentokrát si hráči potrápia hlavu, keďže ide o logickú hru, v ktorej je potrebné pomôcť Nathanovi Drakeovi nájsť cestu z bludiska.

Na hráčom v tejto sprievodnej hre čaká 200 logických hlavolamov, takže aspoň si môžete skrátiť čakanie do vydania Uncharted 4: A Thief’s End. Nakoľko ide o sprievodnú hru, vďaka nej si môžete po prepojení s PlayStation™ Network odomknúť predmety do multiplayerovej časti v Uncharted 4. Jedná sa napríklad o rôzne skiny, oblečenie či jednorázové boosteri. Kto si obľúbil hry ako Hitman GO a Lara Croft GO, mohol by sa mu do vkusu trafiť aj mobilný Uncharted. Prikladáme aj niekoľko obrázkov prezentujúcich gameplay:

Hru nájdete v obchodoch Google Play a iTunes, a to úplne zadarmo. Titul síce obsahuje mikrotransakcie, avšak nie sú povinné, takže Vás nemusia trápiť. Už ste hru skúsili, alebo Vám jej existencia unikla? Dajte nám vedieť do diskusie.

Komentuj!