Register

A password will be e-mailed to you.

Článkov o možnom návrate Crash Bandicoota sme už napísali niekoľko. Dalo by sa povedať, že návrat Crasha je hotovou vecou, avšak pokiaľ nedôjde k oficiálnemu oznámeniu, stále pôjde iba o dohady. Dnes tu máme dva ďalšie náznaky, ktoré znejú veľmi sľubne.

V prvom rade spomenieme človeka menom Lex Lang. Že Vám toto meno nič nehovorí? Nevadí, hneď budete mať vo veci jasnejšie, ak Vám prezradíme, že ide o dabéra Dr. Neo Cortexa, úhlavného nepriateľa Crasha. Ten sa na svojom Facebookovom profile pochválil, že bol oslovený s ponukou oživiť postavy, ktoré kedysi nadaboval a konkrétne spomína nejakého doktora. A je zrejmé, o akého doktora ide.

lpgQdWd

Druhý náznak sa spája s Uncharted 4: A Thief’s End. Koncom minulého týždňa sme Vám priniesli informáciu, že v hre sa nachádza cut-scéna, kde sa objavuje práve Crash Bandicoot. Nakoľko bolo verejne známe, že licenciu na Crasha vlastní Activision (i keď internetom už dlhšiu dobu kolujú špekulácie o odkúpení značky spoločnosťou SONY), musela by byť spoločnosť uvedená v záverečných titulkoch. Avšak, tá v zozname spoločností tretích strán nefiguruje. To znamená jediné, práva na značku opäť vlastní SONY, nakoľko by neuvedenie Activision bol veľmi závažný problém.

Crash-Bandicoot

Nám nezostáva nič iné ako počkať na odhalenie návratu tohto miláčika davov, o ktorého záujem netíchol ani po niekoľkých, nie úplne ukážkových hrách. Výstava E3 sa blíži a my veríme, že nový Crash Bandicoot bude odhalený práve tu. Uvidíme, nechajme sa prekvapiť.

Zdroje: SegmentNext, SegmentNext

Komentuj!