Register

A password will be e-mailed to you.

Už budúci piatok vychádza očakávané pokračovanie legendy menom DOOM. Očakávania sú obrovské, či už zo strany herných médií, tak i od fanúšikov, takže autori budú musieť priniesť skutočne kvalitný titul, aby sa vyhli fiasku.

Ako to dopadne sa dozvieme už onedlho, no ako už býva zvykom, pred vydaním hry takmer vždy prichádza aj launch trailer. Bethesda si svoju príležitosť ujsť nenechala a priniesla ukážku, ktorá naozaj stojí za to, presvedčte sa sami!

Trailer v jednej minúte ukazuje, že kto čaká rýchlu a zbesilú akciu, nemalo by sa dostaviť sklamanie. Zároveň tu máme pre hráčov na PC hardware požiadavky, ktoré je nutné spĺňať, no z nášho pohľadu nie sú vôbec “krvavé”.

Minimálne HW požiadavky:

OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit)

CPU: Intel Core i5-2400 prípadne AMD FX-8320 a lepšie

GPU: NVIDIA GTX 670 2GB prípadne AMD Radeon HD 7870 2GB a lepšie

RAM: 8 GB RAM

HDD: 55 GB

Odporúčané HW požiadavky

OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit)

CPU: Intel Core i7-3770 prípadne AMD FX-8350 a lepšie

GPU: NVIDIA GTX 970 4GB prípadne AMD Radeon R9 290 4GB a lepšie

RAM: 8 GB RAM

HDD: 55 GB

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky