Register

A password will be e-mailed to you.

Očakávaný štvrtý prírastok série Mass Effect mal pôvodne vyjsť ešte ku koncu tohoto roku. Napokon sa podľa však podľa očakávania presunul na ten nasledujúci. Nie je to žiadne prekvapenie, aj vzhľadom k tomu, že o hre ako takej stále nevieme skoro nič. Možno sme sa však predsa len niečo dozvedeli a tým nemyslíme tých pár neoficiálnych informácií, ktoré sa objavili v minulosti.

Nové informácie možno neúmyselne pomohlo odhaliť samotné marketingové oddelenie EA a to cez užívateľský prieskum, ktorý sa objavil na NeoGAFe. Približné náčrty príbehu znejú takto:

“Mass Effect: Andromeda prenesie hráčov do galaxie Andromeda, ďaleko za hranicami Mliečnej dráhy, kde budú viesť boj o nový domov v nehostinnom prostredí – v ktorom je ľudstvo votrelcami – so smrtiacou domorodou rasou usilujúcou sa nás zastaviť.

Zažite slobodu pri cestovaní a prieskume planét husto obývanej, no zdanlivo nekonečnej galaxie bohatej na objavy. Vžite sa do úlohy lídra čaty armádne trénovaných prieskumníkov vo vzrušujúcej strieľačke z pohľadu tretej osoby s komplexným postupom a úpravami.”

“Toto je budúca kapitola celého ľudstva a hráčske voľby naprieč celou hrou definitívne rozhodnú o našom prežití v galaxii Andromeda.”

is-mass-effect-4-andromeda-set-during-shepard-s-life-or-does-the-mako-hold-secrets-mass-471213Ako inak, ani nič z tohto zatiaľ nie je oficiálne potvrdené a to ani EA, ani štúdiom Bioware, ktoré hru Mass Effect: Andromeda vyvíja.  Autenticita tohoto leaku sa teda overiť nedá. Bez ohľadu na to môžeme povedať, že to neznie vôbec zle. Je to rozhodne niečo iné, čoho sme boli svedkami v pôvodnej trilógii a to možno hodnotiť len pozitívne. Počkajme si na nové, pokiaľ možno už naozaj oficiálne informácie.

Komentuj!