Register

A password will be e-mailed to you.

Middle-Earth: Shadow of Mordor patril medzi príjemné prekvapenia roku 2014. Od titulu sa spočiatku nečakalo príliš veľa, najmä keď ukážky na hru budili dojem, že pôjde o zlepenec rôznych titulov ako Batman, Assassin’s Creed a pod.. V konečnom dôsledku sme i napriek inšpirácii mnohými hrami dostali kvalitný počin, ktorý sa toho roku umiestňoval na popredných priečkach v anketách o hru roku.

Inšpirácia inými hrami nebola tým jediným, čím Middle-Earth: Shadow of Mordor dokázal zaujať. Nový príbeh zo Stredozeme a najmä vynikajúci Nemesis System spravili z titulu príjemné prekvapenie a mnoho hráčov si do svojho zoznamu top hier pripísalo práve tento počin od Monolith Productions.

Nový únik informácii naznačuje, že by sme sa v dohľadnej budúcnosti mohli dočkať pokračovania, keďže práve Shadow of Mordor 2 sa objavil v portfóliu kaskadérky / herečky Lauren Mary Kim.

2016032919442537198

Zvláštne však je, ak sa dobre zahľadíte, že v názve je uvedené “Shadows” a nie “Shadow”. Otázne zostáva, či nejde iba o zbožné prianie fanúšikov, alebo sa jedná o obyčajný preklep. Všetko sa pravdepodobne vyjasní už o pár mesiacov na výstave E3, ktorá sa javí ako najrozumnejšie miesto na oficiálne predstavenie titulu.

Prijali by ste pokračovanie Middle-Earth: Shadow of Mordor, alebo Vás hra sklamala, prípadne vôbec nezaujala?

Komentuj!

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky