Register

A password will be e-mailed to you.

Ako je známe, najnovší projekt Blizzardu, prichádzajúci Overwatch nebude mať príbehovú kampaň. Obsahuje však množstvo hrdinov a ich individuálnych príbehov, ktoré sa vyslovene ponúkajú na ďalšie spracovanie.

Pár týždňov pred vydaním online FPS hry Overwatch prichádza krátky animák nazvaný Recall, približujúci príbeh “hyperinteligentnej” kyborg-gorily menom Winston. Animák je vôbec prvým videom zo série predstavujúcej osudy jednotlivých postáv.

Recall rozpráva príbeh gorilieho vedca Winstona, pracujúceho niekoľko rokov pre Overwatch, ktorý sa začal izolovať od sveta a pracovať v ústraní. Ako brilantný vedec prinesie na bojisko mnohé vynálezy ako zbraň Tesla Cannon, Jump Pack, alebo prenosný štít. Jeho najmocnejšou zbraňou má byť jeho zvierací inštrinkt – Primal Rage.

Blizzard prišiel už dávnejšie s animovaným teaser videom We are Overwatch, vytvoreným v podobnom “pixarovskom” štýle ako Recall.

Hru uvidíme na pultoch obchodov od 24. mája, samozrejme pre Playstation 4, Xbox One aj PC. Ohlásená bola taktiež otvorená beta, ktorú si hráči na PS4 a Xbox One budú môcť zahrať o niečo skôr ako zvyšok ak splnia jednu podmienku. Pre zisk skoršieho prístupu do otvorenej bety (predstih o 2 dni), štartujúcej 3. mája, si jednoducho stačí hru predobjednať.

Komentuj!