Register

A password will be e-mailed to you.

Každý rok sa počas rôznych sviatkov spúšťajú zľavové akcie. Veľkonočné sviatky nie sú žiadnou výnimkou, takže na PlayStation Store spoločnosť SONY spustila výpredaj titulov pre svoje platformy. Hier je dostatok, v ponuke nájdete ako novinky a veľké AAA tituly, tak i menšie indie hry. Vybrať by si mal skutočne každý jeden záujemca, tak poďme rovno k veci.

Do veľkonočnej ponuky sa dostanete prostredníctvom priloženého obrázku, na ktorý kliknete a budete presmerovaný priamo do PlayStation Store. Následne si vyberte požadovanú platformu (PS4, PS3, prípadne PS VITA) a už Vám nič nebude brániť vybrať si zo zoznamu ponúkaných hier. Niektoré tituly sú v akcii do 30. marca, no niektoré sú v zľave až do 6. apríla.

banner

Pre tých z Vás, čo preferujete zoznam ponúkaných hier v písomnej podobe prikladáme aj túto formu (každý titul je prelinkovaný na PS Store):

Tituly v akcii do 30. marca 2016

PS4:

PS3:

PS VITA a PSP:

Tituly v akcii do 6. apríla 2016

PS4:

PS3:

PS VITA:

Cross Buy tituly:

Zdroj: PlayStation.Blog

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky