Register

A password will be e-mailed to you.

Tom Clancy’s The Division vychádza 8. marca 2016, čo znamená o necelú hodinu. My už máme titul nachystaný, pričom 15 minút po polnoci spustíme nočný stream pre všetkých, čo nemôžu v noci spávať (prípadne si môžete spríjemniť nočnú).

Takže pre upresnenie, o 00:15 začne na našom Twitch účte nočný stream z dlho očakávaného titulu UbiSoftu, pričom koniec plánujeme na 08:00. Prídite sa pozrieť čo od hry možno očakávať, pokúsime sa Vám ukázať toho čo najviac. Pôjde o „beta“ stream, nakoľko ešte odlaďujeme detaily, no snáď nás nečakajú žiadne problémy.

logo2

Od streamu očakávajte zameranie na gameplay a samozrejme nebude ani chýbať komentár. Ak Vám nočné hodiny nevyhovujú, nemusíte zúfať, na zajtra pre Vás pripravujeme ďalší stream. Ten sa uskutoční popoludní, presný čas Vám dáme vedieť.

Nachystajte si občerstvenie, dáke pukance / zemiakové lupienky a vidíme sa na našom Twitch účte o 00:15.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky