Register

A password will be e-mailed to you.

Evac AllOverwatch All

Technicky sa jedná o dva separátne mody, no oba vykonávajú podobnú funkciu. Pokiaľ dávate jednotky striehnuť pomocou Overwatch alebo ich posielate do evakuačnej zóny, musíte to spraviť pre každého vojaka individuálne. Tieto mody poskytujú možnosť “All” pre obe akcie, aby ste dokázali dať rovnaký povel celej jednotke jediným úkonom.

xcom-2-evac-all

Accurate SwordsBetter Aim In Cinematic Mode

Znova dva odlišné mody riešiace rovnaký problém. Situácie, kedy ste dostatočne blízko na strelu alebo útok z blízka, nepriateľ nie je v zákryte, Váš vojak má už čo-to odohráte, no napriek tomu bez zjavného dôvodu netrafí, mi zaiste nepridali na psychickom zdraví. Tieto momenty sa nepáčili ani môjmu stolu a mojim hánkam. Ak si chcete ušetriť zopár šedivých vlasov a mať pociť, že v XCOM 2 akcia šlape ako v hollywoodskom filme, rozhodne siahnite po týchto modoch siahnite.

XCOM 2 spravil podmienky pre tvorbu modov naozaj priaznivé, na Steam Community je ich k stiahnutiu kopa. Od nových národností, cez vzory brnenia až po oddialenie Avatar projectu. Je len na vás, ako si ich nakombinujete. Práve tu nájdete najviac sťahované mody.

Komentuj!