Register

A password will be e-mailed to you.

Posledný diel Need for Speed si majitelia herných konzol môžu užívať už dáky ten piatok. Hráči na PC stále čakajú, no EA konečne odhalili, kedy dorazia tieto arkádové závody aj pre túto platformu.

Okrem dátumu vydania PC verzie Need for Speed sme sa dozvedeli aj ďalšie novinky, ktoré prinesie verzia pre počítače. Veľmi vítanou novinkou pre mnoho hráčov určite bude možnosť zvoliť si manuálnu prevodovku, nakoľko táto bežná vec pre závodné hry v titule doposiaľ chýba. Hráči na konzolách nemusia zúfať, podpora manuálnej prevodovky príde aj pre PS4 a XBOX One verzie prostredníctvom aktualizácie.

Okrem iného, hráči na počítačoch dostanú podporu rozlíšenia až 4K, odomknutý framerate a podporu pre volanty. Či sa objaví táto podpora aj pre konzoly zatiaľ nie je zrejmé, no mnoho hráčov by určite privítalo aj tento prvok.

V hre už bude obsiahnuté rožšírenie „Icons & Legends“, no najnovší update „Showcase“, ktorý pridal fotorežim a benzínové pumpy príde až po vydaní.

Na záver to najpodstatnejšie, a to je dátum vydania. Need for Speed dorazí pre platformu PC už 15. marca.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky