Register

A password will be e-mailed to you.

TrackMania je fenomén, o tom žiadna. Najnovší príspevok do série bol ohláseny počas minuloročnej výstavy E3 rovno aj s dátumom vydania stanoveným na 3. novembra 2015. Neskôr autori zo štúdia Nadeo oznámili, že titul presúvajú na neskôr, aby doladili niektoré herné mechanizmy a chyby.

Teraz je jasné, že TrackMania Turbo odkladový termín stihne, čo potvrdili aj tvorcovia. Hra je takmer dokončená a nič jej nebráni, aby 24. marca vyrazila k fanúšikom tejto značky. S potvrdením uvedeného termínu vypustili aj nový trailer, v ktorom sa nachádza aj dostatok in-game záberov.

Najnovší diel TrackManie výjde pre PC, PlayStation 4 a XBOX One.

Komentuj!

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky