Register

A password will be e-mailed to you.

Dark Souls III je jednou z očakávaných hier tohto roku. Recenzenti a hráči sa zhodujú, že i napriek obťiažnosti ide o kvalitné akčné RPG, o čom svedčia vysoké hodnotenia a dobré predaje. Štúdio FromSoftware pre fanúšikov pripravilo už tretiu časť, ktorá by mala túto populárnu sériu uzatvoriť. 

Podľa všetkého nás síce v Dark Souls III žiadna revolúcia nečaká, avšak nové prvky a dôstojné ukončenie „Souls“ série určite áno. Z nasledovného záznamu streamu, ktorý je síce v japončine, možno vidieť zmeny v hrateľnosti a najmä hru za zlodeja.

Dark Souls III príde do predaja o približne 2 mesiace (konkrétne 12. apríla 2016), takže ešte máte dostatok času na pripravenie si nervov a kúpu nových ovládačov, pri tejto sérii väčšine hráčov jeden kus nestačí.

 

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky