Register

A password will be e-mailed to you.

Firewatch vychádza už budúci týždeň, vďaka čomu práve vrcholí mediálna kampaň. Práve pre blížiace sa vydanie tvorcovia zverejnili až 4 nové ukážky, ktoré o hre odhaľujú zopár nových informácií.

Nové ukážky z graficky veľmi pekne štylizovaného titulu približujú spôsob, akým bude rozprávaný hlavný príbeh, naznačujú prítomnosť humoru, a hlavne, bližšie prezentujú prostredia divočiny vo Wyomingu, kde sa počas roku 1989 celá hra odohráva. Tu už máme spomínané ukážky, ktoré obdržali názvy „The Shale Slide, Ambience, Trowel a The June Fire“.

Firewatch vychádza budúci týžden, presnejšie 9. februára pre PC a PlayStation 4.

 

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky