Register

A password will be e-mailed to you.

O práve prebiehajúci uzatvorený beta test The Division je enormný záujem, o čom svedčí aj jeho predĺženie do zajtrajšieho poludnia. Niekomu sa i napriek snahe UbiSoftu miestenka neušla, no netreba zúfať, všetko napraví otvorená beta.

Existenciu otvorenej bety Tom Clancy’s The Division™ nechtiac prezradil taliansky XBOX Store, čo si stihol všimnúť server Eurogamer skôr, ako bola informácia o otvorenej bete odstránená. Rovno pre Vás máme aj dátum zahájenia, ktorý je stanovený na 16. február, a potrvá do 21. februára 2016. Hráči na XBOX One, rovnako, ako v prípade uzatvorenej bety budú mať oproti zvyšným platformám 24 hodín navyše. Informácie zatiaľ UbiSoft nekomentoval, takže ešte môže dôjsť k zmene dátumu, ale nakoľko hra vychádza už 08. marca, nie je veľa priestoru pre presúvanie.

Snáď sa UbiSoftu medzi oboma beta testami podarí niečo urobiť s cheatermi na PC, keďže momentálne nie je problém navýšiť si štatistiky a znepríjemniť tak zážitok hráčom, ktorí si chcú hru užiť bez podvádzania.

beta

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky