Register

A password will be e-mailed to you.

Dark Souls III od FromSoftware už o pár mesiacov (aspoň podľa doterajších tvrdení) uzatvorí obľúbenú „Souls“ sériu, ktorá začala v roku 2009 exkluzívnym titulom Demon’s Souls na konzole PlayStation 3. Prvý diel Dark Souls prišiel už o dva roky neskôr, a vďaka upusteniu od exkluzivity získala séria veľké množstvo fanúšikov. Všetko pekné však raz musí skončiť, a preto sa tvorcovia rozhodli ukončiť Dark Souls, hádam, v tom najlepšom.

Po odbočke Bloodborne, opäť exkluzívnej pre konzolu od Sony sa FromSoftware v čele s Hidetaka Miyazakim vracajú k „Souls“ sérii. Začiatok predaja tretieho dielu sa nezadržateľne blíži a japonský magazín Famitsu ponúkol pre netrpezlivých fanúšikov dávku nových obrázkov. Z týchto je jasne vidieť, že nás odklon od štúdiom zaužívaného vizuálneho štýlu nečaká, no i napriek tomu stále dokáže zaujať. Hrateľnosť by mala byť verná predošlým dielom, no samozrejme pribudne aj niekoľko noviniek.

1022x-1 1024x-1 (1) 1024x-1 (2) 1024x-1 (3) 1024x-1 (4) 1024x-1 (5) 1024x-1 (6) 1024x-1

Dark Souls III príde do predaja 12. apríla 2016 pre PC, PS4 a XBOX One v klasickej a dvoch zberateľských edíciách.

P.S. Vedeli ste, že „Souls“ séria je duchovným nástupcom štvordielnej hernej série King’s Field, taktiež od FromSoftware?

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky