Register

A password will be e-mailed to you.

Titul Fractured Space od štúdia Edge Case Games Ltd. je v Early Access prístupe dostupný už od novembra 2014. Vydanie finálnej verzie je predbežne naplánované na tento rok, no tento fakt nebráni v tom, aby ste si mohli vyskúšať vesmírne súboje už teraz. 

Epické súboje, výbuchy, vesmír – to všetko Vám Fractured Space ponúka. To najlepšie na tom je, že do pondelku, 19:00 nášho času si hru môžete na Steame vyskúšať úpne zadarmo. Ak túto príležitosť využijete, titul Vám zostane už navždy. Treba však aspoň zatiaľ počítať s možnosťou výskytu menších, či väčších problémov, predsalen ide o nedokončenú hru. Darovanému koňovi sa však na zuby pozerať nemá, takže hor sa do sťahovania, vesmír Vás už očakáva.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky