Register

A password will be e-mailed to you.

Séria Uncharted od Naughty Dog je jedným z “klenotov”, ktoré Sony vlastní. Každý jeden diel tejto vynikajúcej série sa tešil obrovskej popularite a vysokým číslam v recenziách, dokonca aj reboot Tomb Raidera z roku 2013 si Uncharted zobral ako svoj vzor v pojatí modernej akčnej adventúry. Česká lokalizácia nie je na konzolách, teda okrem hier od UbiSoftu žiadnym pravidlom, no už Uncharted 3: Drake’s Deception na PS3, a následne aj remaster celej PS3 trilógie dostali od Sony české titulky. Až do včerajšieho dňa sa o českej lokalizáci pre prichádzajúci štvrtý diel iba špekulovalo, no dohadom je koniec, máme to čierne na bielom.

Áno, aj Uncharted 4: A Thief’s End dostane českú lokalizáciu v podobe titulkov. Nejde síce o žiadne obrovské prekvapenie, viac-menej to všetci očakávali, avšak oficiálne potvrdenie aspoň ukončilo dohady. Na Facebook profile PlayStation CZ/SK bol včera zverejnený nasledovný obrázok, ktorý oficiálne potvrdil prítomnosť titulkov v českom jazyku.
U4 titulkySpoločnosť Sony týmto krokom určite urobila radosť veľkému počtu hráčov v našich končinách, nakoľko nie všetci perfektne ovládajú anglický jazyk. Takže ak ste doteraz kvôli lokalizácii nad predobjednávkou/kúpou váhali, už to nie je potrebné, jednu z najočakávanejších hier tohto roku nesmiete minúť.

Podľa doterajších ohlásení posledné dobrodružstvo Nathana Drakea príde 27. apríla 2016 exkluzívne pre konzolu PlayStation 4. Ak sa o Uncharted 4: A Thief’s End chcete dozvedieť viac, kliknite na nasledovný odkaz.

Komentuj!