Register

A password will be e-mailed to you.

Film Warcraft, natočený podľa rovnomennej hernej predlohy, patrí najmä medzi hráčmi videohier k najočakávanejším filmom tohto roku. Premiéra filmu je naplánovaná na jún, takže reklamná kampaň pomaly začína vystrkovať rohy, vďaka čomu tu máme televízny spot, ktorý obsahuje nové, doposiaľ nezverejnené zábery.

Nová úkažka má síce iba necelých 30 sekúnd, no práve vďaka rýchlemu tempu dokáže zaujať. Je pravda, že nové zábery možno v tejto rýchlosti prehliadnúť, avšak čo Vám bráni, aby ste si spot pustili opakovane? Poďme už na samotný spot, ktorý nevyzerá vôbec zle…

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky