Register

A password will be e-mailed to you.

Začiatkom mesiaca sme pre Vás pripravili nové informácie o pripravovanom pokračovaní kultovej série DOOM, ak ste článok ešte nečítali, určite musíte svoj rest napraviť. Dnes Vám prinášame nové screenshoty, ktoré sa dostali na verejnosť, aby sa DOOM pripomenul, keďže hra vychádza už tento rok a pomaly, ale isto je potrebné naštartovať mediálnu kampaň.

Screenshoty, až na jednu výnimku, ukazujú Vašich nepriateľov, s ktorými si v hre zmeriate svoje sily. Pamätníkom ich určite netreba bližšie predstavovať, veď už ste sa s nimi stretli. Nebudeme už zbytočne otáľať, pozrime sa rovno na novú várku screenshotov, ktoré skutočne vyzerajú veľmi dobre. Len tak off topic, môj favorit je číslo 3, ktorý je ten Váš?

1805x-1

1805x-1 (1)

1805x-1 (2)
1805x-1 (4)

1805x-1 (3)

1805x-1 (5)

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky