Register

A password will be e-mailed to you.

Necelý mesiac po vydaní konzolového dema Sébastien Loeb Rally EVO, o ktorom sme Vás informovali prostredníctvom nášho článku, prinášajú autori z Milestone možnosť vyskúšať si titul pred vydaním aj hráčom na PC. Demo je od dnešného dňa dostupné, takže hor sa do testovania, či sa najnovšie rally závody Milestone vydarili, alebo ide o premárnenú príležitosť.

Aby autorom nebolo vyčítané, že im mesiac trvalo pripraviť to isté demo, hráči na PC obdržali odlišnú trať i vozidlá oproti demu na herných konzolách. K dispozícii bude rýchlostná skúška v MonteCarlo, konkrétne pri obci Sisteron. Na výber bude z troch vozidiel, a to Mini Cooper S (70s), Peugeot R5 a Polo Rally Car. Demo je, ako už bolo spomenuté, dostupné na Steame, stačí kliknúť na tento odkaz, ktorý Vás presmeruje priamo na kartu hry.

Ako už býva zvykom, s ohlásením dema autori vydali aj trailer, na ktorý sa môžete pozrieť v priloženom videu:

Finálna verzia Sébastien Loeb Rally EVO vychádza už 29. januára pre platformy PC, PlayStation 4 a XBOX One.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky