Register

A password will be e-mailed to you.

Remaster horroru Resident Evil Zero vychádza už o niekoľko dní. Capcom po úspechu remasteru prvého dielu Resident Evil očakáva podobnú situáciu aj teraz. Aby hráčov navnadil na kúpu titulu, sprístupnil ukážku tzv. Wesker módu.

Ako už názov tohto herného režimu napovedá, budete sa môcť zhostiť samotného Alberta Weskera, ktorý nahradí jedného z dvoch hrateľných hrdinov, a to Billyho Coena. Nepôjde iba o zmenený skin, hranie za Weskera Vám prinesie viaceré výhody spojené s touto postavou, napríklad väčšiu silu a odolnosť.

Pre lepšiu predstavu Capcom zverejnil komentované gameplay video, ktoré trvá viac ako jednu hodinu. Ak obľubujete značku Resident Evil, a práve tento diel ste ešte nehrali, môžete sa pozrieť, čo Vás v tejto hre a úplne novom hernom režime čaká:

Resident Evil Zero HD Remaster vychádza už budúci týždeň – 19. januára pre platformy PC, PS4, PS3, XBOX One a XBOX 360.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky