Register

A password will be e-mailed to you.

Nové pokračovanie akčnej klasiky pôvabnej archeologičky, ktoré na Xboxe hlási skóre 90-95% dnes ráno nabralo hmatateľnejšie krivky pre PC komunitu.

Po tom ako som na Twitchi videl pár ľudí hrať Rise of the Tomb Raider na konzolách, tá nestarnúca slečna sa mi znovu zapáčila natoľko, že som si ju pridal do wishlistu. PC hráčov dlho trápili a nechávali čakať s „odloženým“ dátumom vydania pre desktopy. Dnes ako som sa však zobudil pekne skoro, tj. 11:40, som si preklikol môj wishlist na Steame, len tak pre kontrolu a hľa! Slečna Lara si so mnou naplánovala rande na Január 2016. Presný deň sme si so Square Enix ešte nedohodli, ale určite sa budete radovať so mnou, že to je presnejšia informácia ako doterajšie „niekedy v 2016“.

Štúdio samo ešte oficiálny dátum nepotvrdilo, poznáme len dávnejšie info, ktoré znelo „early 2016“. Upresnenie nás naozaj teší a taktiež si ceníme, že optimalizácia na PC verziu netrvala tak dlho ako napríklad pri GTA V, a preto im tie 2-3 mesiace aj prepáčime, nie?

Dôkaz namiesto sľubov.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Swens začínal pri starých formulkách od Accolade a postupne z neho vyrástol súťaživý nervák. Postupne sa nervoval pri StarCraft: Broodwar, Warcraft 3: The Frozen Throne (kde vyhral zatiaľ svoju najväčšiu výhru v gamingu – komín s čistými 50ks CD) a World of Warcraft, kde s obľubou každý datadisk spomína „ako to bolo dobre v časoch Burning Crusade“. Momentálne ho však baví (rozumej nervuje) Dota 2. Keď pôžitok zo zábavy počujú už aj susedia, tak sa rád ukľudní pri Twitch streamoch alebo zaparí single-player vecičku.

Súvisiace príspevky