Register

A password will be e-mailed to you.

O hre Sébastien Loeb Rally EVO sme Vás už informovali prostredníctvom článku, v ktorom nájdete trailer a dátum vydania. Hru pripravuje spoločnosť Milestone, ktorá má so závodnými hrami dostatok skúseností, navyše im pomáha samotný Sébastien Loeb, tak snáď dokážu spoločnými silami vytvoriť dôstojného súpera pre DiRT Rally.

O kvalitách (i keď nie finálnej verzie) hry Sébastien Loeb Rally EVO sa budeme môcť presvedčiť vďaka demoverzii, ktorú pre nás tvorcovia hry z talianskeho štúdia Milestone nachystali. Obsahu nebude veľmi veľa, dostaneme jednu trať San Romolo v talianskom Sanremo, na ktorej bude možné pretekať v troch vozidlách – Toyote Celice, Citroëne DS3 a Fiate 500 Abarth. K dispozícii budú pre hráčov tri režimy – Rally Single Stage, Challenge Time Attack a Playground Time Attack. Aby sme nezabudli na dátum dostupnosti demoverzie, tej sa dočkajú majitelia herných konzol PS4 a XBOX One (PC hráči demoverziu nedostanú) už zajtra, takže „Ježiško“ nenadelí iba darčeky pod stromček, ale aj do príslušného store. Oznámenie demoverzie sprevádza trailer, na ktorý sa môžete pozrieť práve tu:

Finálna hra bude dotupná pre už spomínané platformy – PC, PS4 a XBOX One.

 

 

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky