Register

A password will be e-mailed to you.

Pre majiteľov najnovšieho pokračovania značky Assassin’s Creed Syndicate pripravoval UbiSoft rozšírenie so sériovým vrahom, ktorý v minulosti ohrozoval Londýn. Ako už určite viete, jedná sa o Jacka Rozparovača, po anglicky nazývaného Jack the Ripper. Táto nočná mora anglických prostitútok v roku 1888 pripravila o život údajne päť žien, no ich počet môže byť vyšší, nakoľko vrah, ani jeho identita odhalená nebola, i keď sa vďaka vrahovej znalosti z anatómie a zručnosti so skalpelom, britvou a podobnými nástrojmi špekulovalo, že išlo o lekára. Jack svojim obetiam odrezal hlavu a rozpáral brucho, až na jednu výnimku, kedy svoje „dielo“ nestihol dokončiť, keďže ho pravdepodobne niekto vyrušil. Budeme mať v rozšírení Assassin’s Creed Syndicate tú česť a ukončiť životnú púť tejto legendy medzi sériovými vrahmi?

Ak vlastníte najnovší diel tejto série a rozšírenie s Jackom Rozparovačom upútalo Vašu pozornosť, v londýnskej štvrti Whitechapel budete môcť začať pátrať po tomto vrahovi už čoskoro. DLC s Jackom Rozparovačom nás presunie v čase o 20 rokov po udalostiach pôvodnej hry, kedy sa Evie vracia do Londýna, aby vypátrala vraha londýnskych prostitútok. Pre majiteľov Season Passu bude DLC s názvom Jack the Ripper k dispozícii zadarmo, ostatní záujemcovia budú musieť obetovať sumu 15 €. Na konzolu PS4 a XBOX One bude DLC dostupné 15. decembra, na PC príde rozšírenie tesne pred Vianocami, konkrétne 22. decembra. S dátumom vydania prišiel príbehový trailer, na ktorý sa môžete pozrieť nižšie.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky