Register

A password will be e-mailed to you.

Na PlayStation Store práve prebieha akcia „12 Deals of Christmas“. Popri tejto akcii spoločnosť Sony spúšťa ďalšiu akciu, tentokrát ponúka dve hry za cenu jednej.

Akcia je platná od dnešného dňa a skončí 24. decembra o 23.59 hod. V ponuke nájdete 25 titulov, po využití nasledovného kódu získate dve hry za cenu 49,99 €. Kupón nie je obmedzený počtom, ak máte záujem, môžete ho použiť opakovane.

Do clanku deal

Akcia platí pre nasledovné tituly, avšak vzhľadom na ich cenu, nie je táto akcia žiadne terno, nakoľko v našich obchodoch nájdete väčšinu z týchto hier za výhodnejšie ceny, plus budete mať fyzickú kópiu, ktorú môžete posunúť niekomu ďalšiemu.

01 02 03

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky