Register

A password will be e-mailed to you.

S príchodom PS4 museli fanúšikovia značky PlayStation prijať fakt, že s nástupcom konzoly PS3 prišlo aj spoplatnenie online multiplayeru. Priaznivci konzoly XBOX boli na spoplatnený multiplayer zvyknutý už skôr, no niektorí fanúšikovia PlayStationu neprijali túto skutočnosť dodnes. Pre tých z Vás, čo nemajú aktivovanú službu PS Plus spoločnosť Sony prináša menší predvianočný darček.

Ako ste správne pochopili, multiplayer bude na PS4 zadarmo. Bohužiaľ nie navždy, toho sa už pravdepodobne nedočkáme, iba počas nadchádzajúceho víkendu. Žiadne hodinové obmedzenie hráčov nečaká, ak máte chuť, môžete v online súbojoch stráviť všetky tri dni.

22967460613_7d0d8a2643_o

Nezostáva nič iné, iba si nachystať multiplayerové tituly, vydržať do piatku a pustiť sa do súbojov.

Oznámenie multiplayerového víkendu nie je jediná správa od spoločnosti Sony. Pokiaľ využívate chatovú komunikáciu, Sony pripravila mobilnú aplikáciu PlayStation Messages, ktorá je dostupná pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android a iOS. Okrem textových správ môžete svojim priateľom posielať fotografie a hlasové správy. V textových správach je možné pripojiť k textu aj kreslené nálepky s motívmi rôznych PlayStation hier.

PlayStation-Messages-iPhone-2

Komentuj!