Register

A password will be e-mailed to you.

DiRT Rally predstavuje duchovného nástupcu legendárnej série Colin McRae Rally, ktorú určite pozná každý jeden fanúšik závodných hier. Už dlhšiu dobu sa povrávalo, že hra je pripravená opustiť Early Access na Steame. Špekulácie sa ukázali ako pravdivé, hra dnes odstránila nálepku predbežného prístupu a medzi fanúšikov závodných titulov dorazila vo svojej finálnej podobe. Okrem tejto informácie však boli potvrdené ďalšie zaujímavé novinky.

DiRT Rally je medzi nami od 27. apríla tohto roku, kedy sa hra objavila na Steame. Vďaka svojej kvalite získala mnoho fanúšikov, pozitívnych ohlasov a dokázala prinavrátiť štúdiu Codemasters mierne zašlú slávu. Od dnešného dňa si môžete zakúpiť finálnu verziu, predbežný prístup je minulosťou. Ako býva zvykom, nový titul (v tomto prípade skôr finálny) sprevádza trailer. Nie je tomu inak ani v prípade DiRT Rally, na launch trailer sa spoločne môžeme pozrieť na priloženom videu.

Finálna verzia pridala dve nové vozidlá – Volkswagen Polo Rally a Hyundai Rally a zároveň rozšírenie nazvané Winter Wonderland, ktoré sa sústreďuje na švédsku oblasť Värmland. Ďalšie prídavky budú postupne príbudať, čo saobsahu týka, hra ešte nepovedala svoje posledné slovo.

Ak neholdujete hraniu na PC, nemusíte zúfať, DiRT Rally sa prirúti aj na konzoly PS4 a XBOX One. Hra na tieto platformy výjde piateho apríla budúceho roku, zároveň s krabicovou PC verziou.

dirt rally

Komentuj!